Įtempiamos Prancūziiškos lubos 12eur. 1m2 - 12LT

Paskelbimo data: 22-06-2016 13:35:41 | Kontaktinis vardas: idealioslubos | Vieta: Panevėžys | Vieta: Joniskis | 47 kartų rodyta |

Įtempiamos Prancūziiškos lubos  12eur. 1m2 Paveikslėlis Įtempiamos Prancūziiškos lubos  12eur. 1m2 Paveikslėlis Įtempiamos Prancūziiškos lubos  12eur. 1m2 Paveikslėlis Įtempiamos Prancūziiškos lubos  12eur. 1m2 Paveikslėlis
Įtempiamos lubos - tai pats geriausias pasirinkimas, puikios galimybės apdailos sprendimams ne tik butuose ar namuose, bet ir parduotuvėse, restoranuose, biuruose.
ĮTEMPIAMOS LUBOS NE KINIETIŠKOS, NETURI JOKIO KVAPO!100 % KOKYBĖ IR GARANTIJA!
Neapsigaukite pirkdami lubas iš neišmanačių montuotuoju ir atseit taupančius Jums pinigus. Jie montuoja lubas atvežtas iš baltarusijos, kurie gamina tik iš praščiausios medžiagos. Ji dega, Smirda. Neturi jokių nedegumo sertifikatų ir Europinio standarto CE sertifikato.
ĮTEMPIAMOS LUBOS PASIŽYMI: Plačia spalvų įvairovė, apie 100spalvų (matinės, blizgios,satinines, šviesai laidžios). Netrūkinėja, neišblunka, nesugeria kvapų, lengvai valomos.Atsparios vandeniui,1m2 atlaiko iki 100 litrų vandens.
Ant jų nesikondensuoja drėgmė, todėl tinka baseinuose ir vonios kambariuose.Nepalaiko degimo. Netraukia dulkių, nes yra antistatiškos.Gaminamos iš ekologiškai švarių medžiagų, nesukelia alergijos.Mūsų visos įtempiamų lubų medžiagos yra pagamintos Prancūzijoje ir sertifikuotos ES. Greitai sumontuojamos, per 1 diena. medžiagai suteikiama net 10 metų garantija.Kokybiškai ir greitai montuojame įtempiamas lubas jau 9 metai visoje Lietuvoje Mūsų privalumai: Atvažiavimas ir konsultacija nemokamai. Susisiekus su mumis, atvyksime Jums patogiu laiku. Užsisakę mūsų teikiamas paslaugas visam butui, kotedžui arba namui, suteiksime jums 30% nuolaidą montavimo darbams. Nustatyti tikslią įtempiamų lubų kainą, galime tuo atveju, kai mūsų atstovas atvyks į Jūsų namus. Visos taikomos nuolaidos, priklauso nuo Jūsų patalpų ploto.


Susisiekti idealioslubos: Įtempiamos Prancūziiškos lubos 12eur. 1m2

Telefonas: 864444440

*

*

*Atsiūskite man el.laišką su nuorodomis, kad galėčiau tvarkyti savo skelbimą